Bulutların Üzerine Çıkaran Lezzet

      Amerika Birleşik Devletleri, Delaware Bay’de başlayan maceramız, kavrulmuş kahvenin kokusunu birçok kıtada takip ederek devam etti. Amerika kıtasından Afrika’ya, oradan da Asya’ya uzanan lezzet birikimimiz, Anadolu'da harmanlanarak sizlere ulaştı.

 • Neden Biz?

  Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik kahve zinciri olarak, kahve tutkunlarına özel lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Kahve kavurma merkezimiz ve yurt içi ve yurt dışında bulunan 13 mağazamız ile global bir marka olma yolunda ilerliyoruz. 2023 yılı sonuna kadar mağaza sayımızı sizlerin de desteği ile 20’ye çıkarmayı hedefliyoruz.

 • Sürdürülebilir Organik Kahve Alıyoruz

  İyi ve kaliteli kahveye olan tutkumuzu her geçen gün sayısı artan kahve severlerle paylaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kahvenin sürdürülebilir tarımsal ürün olması için yerel üreticileri destekleyici projeler içinde yer alıyor ve onları destekliyoruz.

 • Kahvemizi Biz Kavuruyoruz

  Kahve danışmanlarımız ile birlikte Kolombiya, Brezilya, Nikaragua ve Guatemala’daki yerel çiftliklerden en kaliteli kahve çekirdeklerini satın alıyoruz. Ardından kahve çekirdeklerini bize özel kavurma profilimiz ile Alman teknolojisi Probat kavurma makinesinde taze bir şekilde kavuruyoruz. Bu sayede her zaman taze ve standart kahve lezzeti sağlıyoruz. 

 • Geniş Ürün Yelpazemiz

  Espresso bazlı temel kahvelerimizin yanında, Uluslararası sertifikalı Şef Baristalarımızın özel reçeteli imza içeceklerinin de yer aldığı geniş yelpazeli bir içecek menüsüne sahibiz. Kahve de nasıl iddialı isek yanındakilerde de iddialıyız. Sağlıklı yiyeceklerden tatlılara, sandviçlerden çöreklere kadar her türlü beslenme alışkanlığına hitap eden bir ürün gamına sahibiz.

 • Farklı Mimari Konseptimiz

  Cana yakın ve hızlı hizmet anlayışımızın yanında, farklı mekân tasarımımız ve huzurlu ambiyansımız ile misafirlerimize sıcak ve keyifli bir ortam sunuyoruz. Bunaltıcı ve hızlı şehir hayatından, rahat ve konforlu bir ortama geçiş sağlıyoruz.

"Behind Every Clouds There is Happiness"

3.125,000
Bardak Kahve
11
Lokasyon

Bizden Haberler

Cups & Clouds Ürdün'de!

Cups & Clouds Amman şubemiz ile Ürdün'de kahve severlere merhaba dedik! The Boulevard alışveriş merkezine renk katmaya geldik.

Kırkpınar Şubemiz Açıldı!

Cups & Clouds Kırkpınar şubemiz Sakarya/Sapanca'da özgün mimarisi ve dikkat çeken konseptiyle hizmete başladı.

Mobil Kafeteryamız Yollarda

Deprem felaketinden etkilenen bölgede yaraların sarılmasına destek olmak için mobil kafeteryamız şehir şehir geziyor.

Nivo Ataköy Şubemiz Açılıyor!

Cups & Clouds şubelerine bir yenisi ekleniyor. Efsane lezzetleri heyecanla bekleyenler çok yakında Ataköy Nivo AVM'de buluşuyor.